2016-12-06

Gerbiami klientai ir partneriai,

Su džiaugsmu pranešame apie atsinaujinusį Suliflor produktų asortimentą. Papildėme Premium substratų liniją naujiena “Žemė  balkoninėms gėlėms”, skirtą Petunijoms, Pelargonijoms, Verbenoms, Lobelijoms, Našlaitėms, Bakopoms, Begonijoms, Serenčiams, Sprigėms. Auginat gėles balkonuose svarbiausia jas tinkamai laistyti ir tręšti. Substrato sudėtis paruošta visapusiškai įvertinus balkoninių gėlių auginimo specifiką.

Taip pat pasipildė ir Traditional Suliflor substratų linija, paruošėme net du naujus substratus – tai “Žemė žolynui” ir “Žemė lauko gėlėms”. Suliflor žemė žolynui yra smulkios struktūros. Žaliava du kartus sijota, be stambių dalelių, pH 6,0 – 7,0, tinka naujų vejų įrengimams ir renovacijai, persėjimui ar išgedusių plotų atsėjimui. Rekomendacijas, kaip naudoti žemę žolynui rasite ČIA.

“Žemė lauko gėlėms” puikiai tinka ruošiant žemę populiariausių lauko gėlių – rožių, lelijų, astrų, jurginų, levandų, pe­tunijų, šalavijų, serenčių, ramunių, begonijų, medetkų auginimui. Gerai tinka pelargonijų, petunijų, surfinijų, sprigių, serenčių auginimui pakabinamuose krepšeliuose, loveliuose ar kitokios formos induose. Lauko gėlių žemėje yra daug azoto, fosforo, kalio, kalcio, magnio, mikroelementų. Daug natūralių organinių, biologiškai aktyvių medžiagų. Naudokite lauko gėlių žemę ruošiant žemę šiltnamyje, sodinant dekoratyvinius krūmus bei medelius, vaismedžius, vaiskrūmius, braškių daigus, gėles.

Profesionalūs augintojai ir sodininkai mėgėjai, susisiekite su mumis, mes ne tik papasakosime plačiau apie mūsų naujienas, bet ir duosime patarimų, kaip sodinti ir kurį substratą Jums pasirinkti!

Laukiame Jūsų laiškų [email protected] arba susisiekite telefonu: +370 422 521 17

Sulinkių kolektyvas