2020-05-29

Durpių gavyba ir durpių substratų gamyba yra sudėtingas ir daug žinių reikalaujantis procesas. Mūsų klientai – tiek pavieniai sodininkai, tiek stambūs augalų augintojai, turi skirtingus reikalavimus mūsų gaminamiems produktams.

Norėdami pasisemti patirties, sužinoti paskutines mūsų pramonės šakos naujienas, užmegzti naujus kontaktus ir plėsti savo klientų ratą užsienyje, kasmet dalyvaujame parodoje IPM ESSEN, Essen mieste, Vokietijoje.

2020m. sausio mėnesį  UAB Sulinkiai jau aštuntą kartą dalyvavo tarptautinėje, kasmet vykstančioje augalininkystės ir sodininkystės parodoje IPM ESSEN 2020.

Keturias dienas vykusioje parodoje dalyvavo 1538 parodos dalyviai iš 46 šalių. O paroda sulaukė net 54 000 lankytojų.  Nuo 1983 metų kasmet  vykstanti paroda suburia žaliojo sektoriaus inovatorius, kurie gali pasiūlyti tvarius ir klimato kaitai tinkančius sprendimus. Pavyzdžiui: karščiui ir šalčiui atsparius augalus, gamtai draugiškas pakuotes, organiškas trąšas ir substratus, orą valančius ir lengvai prižiūrimus kambario augalus, ar vazonus, pagamintus iš tvarių ir suyrančių medžiagų.

Labai džiaugiamės, kad turime galimybę dalyvauti tokiose parodose, iš kurių grįžtame ne tik su naujais verslo kontaktais, tačiau ir susipažinę su naujausiomis technologijomis, kurių pagalba mūsų produkcija gali būti geriausia rinkoje.